Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису, повідомляє прес-центр МОН.


5412

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Тимчасового Порядку присудження науково-освітнього ступеня доктора філософії». Деталі - на сайті МОН.


5408

МОН запрошує всіх охочих долучитися до створення Умов прийому на 2019 рік – робота над ними вже починається в Міністерстві, повідомляє прес-центр МОН.


5399

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування), які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування. Вони мають подати необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години. Детальніше - на сайті МОН.


5393

Завтра, 1 серпня 2018 року, стане відомо, хто з вступників отримав рекомендацію на бюджет. Деталі - на сайті МОН.


5368

5% від загальної кількості цьогорічних вступників (81 тис. 057 осіб), подавали заяви лише на контракт. Це один із ТОП-5 цікавих фактів вступної кампанії 2018 року, про які розповіла директор ДП “Інфоресурс” Оксана Бєлік під час брифінгу, який сьогодні, 27 липня 2018 року, відбувся у залі Колегії МОН. Дізнайтеся більше на сайті МОН.


5364

На ранок 27 липня вступники зареєстрували понад 162 тис. електронних кабінетів. Дізнайтеся більше про перебіг вступної кампанії-2018 у повідомленні прес-центру МОН.


5363

Logotyp MON

На ранок 23 липня вступники створили понад 157 тис електронних кабінетів – наразі через них подано майже 780 тис електронних заяв. Такі дані надає ДП «Інфоресурс», технічний адміністратор бази, через яку відбувається реєстрація електронних кабінетів вступників.

За три тижні вступної кампанії на гарячі лінії МОН та Інфоресурсу надійшло  38тис дзвінків, а на скриньки vstup2018@mon.gov.ua  та ez@inforesurs.gov.ua – майже  42,4тис листів. Всі звернення вступників опрацьовуються в оперативному режимі.

Деталі на сайті МОН.


 

5340

Logotyp MON

Вступникам, які подали заяви до вишів через електронні кабінети, потрібно обов’язково відслідковувати статус таких заяв. На цьому наголосила директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік під час прес-конференції, що відбулася сьогодні, 19 липня 2018 року, в приміщенні МОН України.

«Кожна подана електронна заява має певний статус – він змінюється після її обробки приймальними комісіями. Вступникам треба обов’язково переглядати статуси в електронних кабінетах. Наразі потрібно звернути особливу увагу на статус «Потребує уточнення вступником». Він означає, що виш прийняв заяву до розгляду, але є дані, які треба уточнити. Що це саме за дані – вказує сам університет. Це можуть бути неправильно завантажені скан-копії документів, неповна контактна інформація тощо», – зазначила Оксана Бєлік.

Деталі на сайті МОН України


 

5335

Logotyp MON

На сайті МОН оновлено інструкцію щодо роботи з електронним кабінетом вступника. Переглянути її, а також іншу потрібну для абітурієнтів інформацію можна у розділі Вступна кампанія 2018. Детальніше – на сайті МОН.


5311
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок