На сайті Міністерства освіти і науки України опубліковано наказ МОН №1096 від 11.10.2018 Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році.

Міністерство освіти і науки України затвердило десять стандартів бакалаврського рівня вищої освіти і один - магістерського. Вони містять перелік обов'язкових  результатів навчання та компетентностей, які мають опанувати студенти під час навчання. Накази про затвердження відповідних документів підписано 4 жовтня 2018 року, повідомляє прес-центр МОН.

Студенти університетів 2-5 курсів різних спеціальностей та форм навчання можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт - їх прийом відкритий до 10 грудня 2018 року. Тема конкурсу: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”. Дізнайтеся більше на сайті МОН.

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект наказу «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти», повідомляє прес-центр МОН.

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення Проект змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1341 «Про затвердження Національної рамки кваліфікацій», повідомляє прес-центр МОН.

Уже з цього навчального року тисячі студентів зможуть отримувати підприємницькі навички в університетах, незалежно від спеціальності – у межах раніше початої співпраці МОН та ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP) запускають ініціативу зі створення у вишах підприємницьких клубів. Деталі на сайті МОН.

МОН оголосило третій конкурс наукових робіт для молодих учених – наразі для нього заплановано більше фінансування, ніж у попередніх роках. Відповідний наказ було опубліковано на сайті МОН 28 серпня 2018 року. Більше про конкурс – на сайті МОН.

Уряд визначив, як оцінюватимуть наукову діяльність вишів – це дозволить у майбутньому надати найкращим з них базове фінансування на науку. Відповідну постанову – «Деякі питання проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності» – затвердив під час засідання Кабінет Міністрів. Детальніше - на сайті МОН.

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису, повідомляє прес-центр МОН.

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Тимчасового Порядку присудження науково-освітнього ступеня доктора філософії». Деталі - на сайті МОН.

Популярне
Зворотний зв'язок