1 серпня 2017 року Міністерство освіти і науки України оприлюднило списки рекомендованих до зарахування на бакалаврат (за державним замовленням). Відтепер стартує прийом оригіналів документів для вступу до ВНЗ країни.

У рубриці «Вступнику» оновлено рейтингові списки із зазначенням осіб, рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету, за освітнім рівнем «бакалавр» за спеціальностями університету.

Криворізький педагогічний запрошує вступників, рекомендованих до зарахування, долучитися до лав студентів, які упродовж наступних кількох років здобуватимуть якісну універсальну освіту. Чекаємо на оригінали документів від тих, хто зробив вдалий вибір, за адресою приймальної комісії Криворізького педагогічного: пр. Гагаріна, 54, читальна зала (щоденно 9.00 - 17.00, субота 9.00 - 12.00, неділя - вихідний).

Поспішайте! Оригінали документів мають надійти для опрацювання фахівцями вишу до 12 години 5 серпня 2017 р. Наказ про зарахування до нашого університету для навчання за кошти державного бюджету  буде оприлюднено 7 серпня.

Також звертаємо увагу, що вступники зі статусом заяви «допущено до конкурсу» можуть бути зараховані на навчання за контрактом.

Чекаємо на вас, майбутні першокурсники!

Шановні абітурієнти! Міністерство освіти і науки України своїм наказом затвердило розподіл державного замовлення за ступенем "БАКАЛАВР" і "МАГІСТР" для спеціальностей Криворізького державного педагогічного університету. З обсягами державного замовлення можна ознайомитись за посиланням.

Звертаємо вашу увагу, що за освітнім ступенем "БАКАЛАВР" на спеціальності педагогічного та мистецького напрямів, обсяги державного замовлення є фіксованими.

Конкретні обсяги прийому за державним замовленням на спеціальності "Психологія", "Соціальна робота", "Туризм" та "Переклад" будуть визначені за результатами широкого конкурсу в межах затверджених мінімальних та максимальних показників.

Шановні абітурієнти! У рубриці "Вступнику"  Ви можете ознайомитися з рейтинговими списками за спеціальностями університету. З будь-яких питань щодо рейтингових списків прохання звертатись до приймальної комісії університету (щоденно 9.00 - 17.00, субота 9.00 - 14.00, неділя - вихідний).

Шановні студенти, викладачі, працівники університету та всі охочі. Запрошуємо Вас відвідати виставкові зали музеїв університету. Захід відбувається з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв та задля популяризації музеїв університету, які будуть готові відкрити свої двері для кожного з 10 по 18 травня. За детальною інформацією просимо звертатися до контактних осіб.

Маршрутами Криворізького педагогічного

Криворізький державний педагогічний університет запрошує учнів 9, 10, 11 класів та їх батьків на День майбутнього студента 29 квітня 2017 року з 9.30 (пр-т Гагаріна, 54, головний корпус).

Університет презентує спеціальності, досягнення  викладачів та студентів. На Вас чекають концертна програма,  виставки, майстер-класи, тренінги, екскурсії, конкурси, вікторини, демонстрація дослідів, цікаві квести.

Маршрути заходу дивіться детальніше на афіші-запрошенні.

Шановні студенти університету! Кафедра історії України та правознавства запрошує на Міжнародний науково-освітній семінар "Перлини культури ідиш", що відбудеться 12 квітня 2017 року о 13.30 (ауд. 228).

У Криворізькому педагогічному розпочався фестиваль-конкурс самодіяльної творчості «Студентська весна – 2017». Виступи факультетів університету триватимуть згідно з графіком. Дати проведення факультетських виступів «Студвесни – 2017» та афіші-запрошення можна відслідковувати в однойменній рубриці.

Окремо нагадуємо, що у рамках фестивалю «Студвесна – 2017» проводиться конкурс «Зірка Facebook». Відповідно до Порядку визначення переможців у номінації «Зірка Facebook» відбувається голосування за афішу улюбленого факультету, що триває до 09.00 18 квітня 2017 року.

Підтримай свій факультет. Залишай голос за афішу-запрошення на офіційній сторінці КДПУ у Facebook!

Переможці будуть оголошені на Гала-концерті «Студвесни – 2017» та отримають премію.