кл2

Всеукраїнська благодійна організація, що реалізує соціальні проєкти у сфері освіти, спорту й науки «Klitschko Foundation» пропонує студентам стажування в комунікаційному відділі фонду.

Організація шукає здобувачів вищої освіти I-V курсів будь-яких спеціальностей українських ЗВО: відповідальну, проактивну, креативну студентську молодь, яка вміє або хоче навчитися грамотно писати та перекладати тексти, створювати презентації та розсилки, працювати із соціальними мережами й медіа, продукувати креативні ідеї та вигадувати незвичні комунікаційні підходи, створювати дизайни в Illustrator, Photoshop, Figma, Canva, Crello.

кл1

Стажування триватиме з березня по травень 2021 року. Кожен стажер відповідатиме за певну ділянку роботи, але за бажанням зможе долучитися до всіх процесів у комунікаційному відділі. Після стажування охочі отримають рекомендацію від фонду для подальшого працевлаштування та сертифікат, що засвідчує участь у стажуванні.

Здобувачі вищої освіти, які бажають отримати досвід роботи в комунікаційному відділі, мають до 24 лютого включно заповнити онлайн-анкету. Кандидатів, які відповідатимуть умовам відбору, з 1 по 3 березня включно запросять на відеоінтерв’ю. Перевагу отримають ті претенденти, що мають рівень англійської В1 і вище.

Більше інформації про фонд та його діяльність можна дізнатись на сайті й на сторінках Klitschko Foundation у Facebook та Instagram.

Популярне
Зворотний зв'язок