Директорат професійної освіти Міністерства освіти і науки України повідомляє про можливість пройти онлайн-курс «Практикум з розвитку м’яких навичок» для педагогів. Володіння цими навичками є універсальною компетентністю, яка дозволяє успішно застосовувати здобуті знання на практиці й адаптуватися до теперішніх і майбутніх умов ринку праці.

Пропонований онлайн-курс створено, враховуючи потребу розвитку універсальних компетентностей у межах програми ЄС «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України», за підтримки МОН України й Фонду міжнародної солідарності (Польща). Курс містить 72 практичні заняття, що допоможуть сформувати більшість м'яких навичок, які необхідні для роботи за різними професіями, а також для побудови успішної кар’єри. Ці заняття передбачають практичні вправи, ділові ігри, сценарії групових занять, що сприяють формуванню окремої навички.

Курс розміщено на платформі «Професійна освіта онлайн» у категорії «Ключові компетентності» за покликанням. Педагоги, які є користувачами платформи дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн» не потребують повторної реєстрації та можуть скористатися своїм логіном і паролем для проходження курсу. Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись за електронною адресою [email protected] або за телефоном +38 097 919 82 13 (Анна Бондар, проєктна менеджерка зі змісту дистанційної освіти Команди підтримки реформ МОН України).

21693
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок