1

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про можливість взяти участь в онлайн-опитуванні на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».

Опитування проводиться серед науково-педагогічних працівників ЗВО та здобувачів вищої освіти на виконання НДР 0120U100080 «Впровадження університетської автономії в контексті децентралізації управління ЗВО, демократизації освітнього процесу, підвищення відповідальності за якість освіти» та НДР 0122U002357 «Впровадження університетської автономії в контексті децентралізації управління ЗВО, демократизації освітнього процесу».

2

Метою опитування є порівняльний аналіз стану впровадження університетської автономії в 2019 та 2023 роках. Відповіді, думки й пропозиції респондентів будуть враховані під час розробки методичних рекомендацій та дорожньої карти щодо впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії.

Дослідження проводитиметься у березні-травні 2023 року на умовах повної анонімності. Участь в опитуванні є добровільною. Анкети можна заповнити за покликаннями для науково-педагогічних працівників і для здобувачів вищої освіти.

21775
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок