Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір здобувачів вищої освіти для участі в онлайн школі EU Study Days 2024.

EU Study Days – проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, який виконується ГО «Молодіжна альтернатива», Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця. Цей проєкт надає можливість старшокласникам, студентам та аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері, а також сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці та впровадженню спільних ініціатив.

Слухачами EU Study Days можуть стати студенти останніх курсів бакалаврату та магістранти українських університетів денної форми навчання, а також аспіранти віком до 25 років. На слухачів чекають:

• 10 навчальних модулів про історію ЄС, його інституції, цінності, політики, європейську інтеграцію України тощо;
  • лекції від українських та європейських експертів, онлайн вебінари та інтерактивні заняття;
  • реалізація мікропроєктів, спрямованих на поширення інформації про цінності та політики ЄС, ідеї європейської інтеграції;
  • сертифікат про проходження програми із зазначенням тривалості навчання, кількості годин, переліку модулів, для студентів – кількості кредитів ЄКТС;
  • участь в EU Study Days Offline School для 20 найактивніших та найуспішніших учасників з-поміж студентів та аспірантів.

Навчання триватиме з 5 серпня до 8 жовтня 2024 року. Для участі потрібно подати заявку та в разі успішного відбору – пройти онлайн-тестування на платформі EU Study Days. Кінцевий термін подачі заявок – 23:00 20 липня 2024 року. Більше інформації – на сторінці проєкту за покликанням.

Долучайтесь до EU Study Days 2024 та зробіть крок назустріч новим знанням!

Червень 2024