img6

Жага до постійного саморозвитку – це ознака сучасного викладача, який прагне збагачувати своїми знаннями студентів. Чудовим прикладом цього є участь виконуючої обов’язки зав. кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, канд. пед. наук, ст. викладачки А. П. Ємельової в цікавому освітньо-навчальному проєкті.

img6

Днями в міській виставковій залі відбулася презентація мистецьких робіт «Створюючи красу - рятуємо світ», приурочена до Дня художника. У галереї художніх творів експонувалися й картини представників художньо-графічного відділення факультету мистецтв.

121021 1

У 2021 році розпочала свою діяльність Психологічна лабораторія особистісного розвитку. Цього року ініціативна група підписала угоду про співпрацю кафедри загальної та вікової психології психолого-педагогічного факультету Криворізького педагогічного, відділу освіти Центрально-Міського району та видавців альманаху «Саксагань». Відповідно до цієї угоди розроблено проєкт Психологічної лабораторії.

img5

Традиційно навчальний рік для наших науково-педагогічних працівників розпочинається продуктивно. Днями представники Криворізького педагогічного долучилися до регіональної (не)конференції у форматі Edcamp.

img8

30 вересня 2021 року в Криворізькому педагогічному відбулася оглядова лекція на тему «Технології штучних нейронних мереж і наноелектроніка», яку провів д-р фізико-математичних наук, проф. кафедри інформаційних систем і мереж Національного університету «Львівська політехніка» Р. М. Пелещак. Лекція призначалася для викладачів та здобувачів вищої освіти фізико-математичного факультету.

061021 1

1 жовтня 2021 року на факультеті географії, туризму та історії в онлайн-форматі відбулася звітна конференція з археологічної практики «Скіфська Правобережна експедиція», організована викладачами кафедри історії.

051021 1

Щорічно 1 жовтня в Україні відзначають День соціолога. Вже традиційно кафедра соціології та масових комунікацій саме цього дня проводить посвяту в першокурсники. Як це було, читайте в черговому дописі прес-центру.

history 1

У Криворізькому педагогічному можна не лише здобути якісну вищу освіту та стати справжнім фахівцем своєї справи, а й відчути всі переваги та можливості насиченого студентського життя.

eco 1

Нещодавно, 21 вересня 2021 року, на базі навчально-наукової лабораторії з екологічних та біологічних досліджень був проведений просвітницько-експериментальний захід, присвячений щорічній Всеукраїнській акції «День натураліста». Подробиці читайте в дописі прес-центру.

den doshkillia 2021 1

Щорічно в останню неділю вересня наша країна святкує Всеукраїнський день дошкілля – професійне свято працівників у сфері передшкільної освіти. З цієї нагоди на кафедрі дошкільної освіти відбувся традиційний концерт.

Популярне
Зворотний зв'язок