img5

Днями на базі Криворізького педагогічного відбувся V учнівський конкурс пошукових та творчих робіт з української і зарубіжної літератур та української мови «Стилос». Подробиці дізнавався прес-центр.

img10

«Стилос» – це конкурс наукових робіт в галузі української філології, започаткований кафедрою української та зарубіжної літератур. Його головна мета полягає в популяризації української мови серед учнів та їх орієнтації на майбутній вступ задля опанування філологічних спеціальностей.

img14

Учасниками конкурсу стали не тільки криворізькі учні, а й охочі здобувачі освіти з різних куточків України. Попри юний вік конкурсантів, тематика робіт охоплювала актуальні напрямки досліджень: синкретизм мистецтва, етикетні форми вітань, біблійну тематику тощо.

img17

Окрему секцію було присвячено поетичним і прозовим творам учасників, які продемонстрували володіння різноманітними жанровими й стилістичними прийомами, що передавали емоційне наповнення ситуації, яка описується.

img18

Школярі продемонстрували дуже високий рівень підготовки, впевнене володіння матеріалом, творчий підхід. Проте в будь-якому конкурсі є свої переможці. Цьогоріч місця розподілилися таким чином:

img21

– секція науково-пошукових робіт:

І місце – Пасеніцька Маріанна, учениця 10 класу Криворізького ліцею № 95;

ІІ місце – Приходько Анна, учениця 11 класу Криворізького ліцею «Колія», Коломоєць Лідія, учениця 11 класу Криворізького ліцею «Колія»;

ІІІ місце – Сагло Катерина, Селецька Жанна, учениці 10 класу Наукового ліцею міжнародних відносин II-III ступенів Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро), Цепур Єлизавета, учениця 11 класу Криворізького ліцею «Колія»;

img22

– секція творчих робіт:

І місце – Полікарпова Яна, учениця 11 класу Криворізького ліцею «Колія»;

ІІ місце – Кузьменко Кіра, учениця 11 класу Криворізького природничо-наукового ліцею, Русол Катерина, учениця 10 класу Криворізького ліцею № 24, Силантьєва Поліна, учениця 10 класу Криворізького природничо-наукового ліцею.

Криворізький педагогічний вітає переможців і бажає нових академічних досягнень!

Травень 2024