Випускники Криворізького педагогічного мають ґрунтовну професійну підготовку й чудові кар’єрні перспективи, володіють широким спектром знань, умінь і навичок для реалізації найамбітніших мрій та планів. 26 квітня 2023 року для студентів IV курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) природничого факультету був організований майстер-клас випускника музично-хореографічного відділення факультету мистецтв, артиста й хореографа балету Криворізького театру драми та музичної комедії імені Т. Г. Шевченка Богдана Юзепчука.

Майстер-клас митця було проведено в межах вивчення теми «Хореографічні вправи» дисципліни «Музично-ритмічне виховання»; його метою стало опанування низки елементів народного й класичного танцю. Під час динамічної руханки на початку заняття студенти із задоволенням виконували завдання, відпрацьовували основні положення кінцівок і рухи тулуба, спортивні елементи й танцювальні па, притаманні найулюбленішому танцю українців – гопаку, зокрема, хлопчачу присядку.

Не залишили на майстер-класі без уваги й класичні танці: під хвилюючу й романтичну музику юнаки й дівчата кружляли у всесвітньовідомому вальсі, опановуючи його важливі елементи – «човник», «балянсе», повороти тощо.

Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання Н. Г. Макаренко розповіла: «Теорія дуже важлива, проте практика на занятті з досвідченим фахівцем – це запорука успішного набуття необхідних компетенцій. Запрошення наших випускників – професіоналів найвищого ґатунку є дуже корисним і цікавим досвідом для студентів. Нинішні здобувачі вищої освіти мали змогу оцінити безмежні можливості, які надає наша Alma mater, а гість продемонстрував свій талант, згадав роки навчання та подякував своїм викладачам за науку».

Навзаєм дякуємо хореографу-професіоналу за майстерність і бажання ділитися своїм досвідом!

Більше фото в галереї

Травень 2024