img6

Нещодавно природничий факультет Криворізького педагогічного відзначав свій день, об’єднавши студентство, викладачів і співробітників на урочистому заході. У цей день відбулися й змагання з волейболу, де учасники демонстрували свої творчі та спортивні здібності.

img12

Урочистості розпочалися з яскравого концерту, на якому молодь нашої Альма-матер продемонструвала свої таланти у вокальних, інструментальних і танцювальних номерах. Виступи студентів викликали хвилю позитивних емоцій, створивши атмосферу радості та натхнення.

img15

Чудовим продовженням цього дня стало нагородження кращих здобувачів вищої освіти природничого факультету. За високі академічні досягнення, активну участь у наукових дослідженнях та житті факультету було відзначено кращих з кращих. Вони отримали пам’ятні дипломи, які засвідчили їхню наполегливу працю.

img18

Наступна частина була не менш емоційна та сповнена азарту та завзяття. Викладачі та студенти факультету зійшлися у дружніх змаганнях з волейболу. Напружена гра завершилася перемогою викладачів, які продемонстрували не лише свою професійну майстерність, але й відмінну спортивну форму та командний дух.

img19

День завершився спільною фотосесією та неформальним спілкуванням учасників. Цей день став яскравою подією у житті природничого факультету, залишивши теплі спогади та зміцнивши дружні стосунки в колективі працівників та здобувачів освіти.

Липень 2024