Криворізький педагогічний продовжує співробітництво з Футбольним клубом «Кривбас» та Академією ФК «Кривбас» у межах укладеного 27 березня 2024 року тристороннього меморандуму про співпрацю та партнерські відносини. З 8 по 26 червня 2024 року на базі футбольного клубу проходила навчальна практика з фізичної культури студентів І курсу денної форми навчання спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура).

Мета навчальної практики з фізичної культури полягає в опануванні здобувачами вищої освіти сучасних методів і форм освітнього процесу, забезпечує тісний зв'язок теоретичного навчання з самостійною роботою, надає досвід організації та проведення спортивно-масової та оздоровчої роботи, сприяє прискоренню професійної адаптації майбутнього спеціаліста до трудової діяльності.

Усі студенти-практиканти покращили свої навички спілкування як із тренерами, так і з юними футболістами, навчилися обробляти дані з використанням сучасних інформаційних та комунікаційних технологій; знаходити та аналізувати інформацію з різних джерел; оцінювати фізичний стан своїх вихованців; організовувати та проводити тренування. Студенти застосовували набуті теоретичні знання для виконання практичних завдань та змістовно інтерпретували отримані результати.

Керівник навчальної практики, викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання О. П. Терещенко підкреслив: «Наші студенти продемонстрували здатність працювати в команді та відмінні навички керування дитячим колективом. Організація тренувань та контроль за навантаженням дітей – це провідні завдання, які ми ставили перед нашими практикантами. З ними вони впоралися дуже добре!».

Дякуємо ФК «Кривбас» за можливість проведення навчальної практики!

Червень 2024