Криворізький педагогічний є провідним осередком не тільки освітнього та наукового, але й культурного та мистецького життя Дніпропетровщини. Про досягнення творчого тандему досвідченої доцентки й талановитої магістрантки художньо-графічного відділення факультету мистецтв дізнавався прес-центр.

Твір Ксенії Мегері, магістрантки ХГВ ФМ, вразив журі міжнародного багатожанрового двотурового фестивалю-конкурсу в м. Ріміні (Італія) глибиною художнього бачення та майстерністю виконання. Створена під керівництвом доцента кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. наук І. О. Красюк робота «Погляд з минулого» представниці КДПУ здобула перше місце на цьому європейському змаганні талантів.

Дует криворізьких мисткинь — наставниці та її вихованки — отримав гідне визнання й на міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Ми з України!», який відбувся у серпні поточного року в м. Одеса: Ксенія Мегеря та Ірина Красюк отримали диплом І ступеня.

Серпень 2024 року приніс творчому тандему Криворізького педагогічного перемогу й у столиці нашої країни. Під керівництвом І. О. Красюк Ксенія Мегеря здобула диплом І ступеня на III Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі творчих досягнень «З вірою у майбутнє».

Альма-матер пишається нашими знаними митцями та молодими талантами, які розквітають під керівництвом досвідчених педагогів. Бажаємо натхнення для нових яскравих перемог!

Вересень 2024