kaf. psychology 3

Практична психологія сьогодні є однією з найбільш затребуваних спеціальностей – як у Криворізькому педагогічному, так і в численних галузях суспільного виробництва. Сімейні й організаційні психологи, психологи-консультанти й дитячі психологи-реабілітологи, клінічні психологи й арт-терапевти – підготовку всіх цих фахівців у нашому закладі вищої освіти здійснює кафедра практичної психології.

Кафедру практичної психології було засновано в 2000 році. Вихованці кафедри мають надзвичайно широкий вибір можливостей працевлаштування: вони працюють у закладах освіти й медичних установах, соціальних службах та органах державної влади, приватних психологічних центрах і громадських організаціях, кадрових і рекламних агентствах, консалтингових фірмах тощо.

kaf. psychology 1

Професорсько-викладацький склад кафедри активно долучається до наукових досліджень у галузі сучасної психології, співпрацює з українськими й зарубіжними колегами, громадськими організаціями, міжнародними партнерами. Викладачі кафедри постійно підвищують кваліфікацію й проходять наукові стажування, тренінги – зокрема на базі Міжнародного інституту глибинної психології, Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Міжнародної психоаналітичної школи (м. Київ). Студенти спеціальності «Практична психологія» успішно беруть участь у всеукраїнських олімпіадах і конкурсах наукових робіт, працюють у наукових гуртках і проблемних групах, долучаються до роботи науково-практичних семінарів і конференцій.

kaf. psychology 4

Завдяки грантовим можливостям міжнародного співробітництва практичні психологи КДПУ створюють масштабні проекти на зразок Криворізького психологічного плейбек-театру «ЕХО». З метою реалізації українсько-британських ініціатив у галузі розвитку університетського лідерства на базі кафедри практичної психології було відкрито окремий спеціалізований підрозділ для організації та проведення тренінгового навчання майбутніх менеджерів освіти – тренінг-центр «Лідер ХХІ століття».

kaf. psychology 2

У рамках спільної роботи з розвитку інклюзії у криворізькій освіті кафедра практичної психології виступила партнером організації та проведення науково-практичного семінару «Системний підхід до формування інклюзивного простору в освітньому середовищі» за сприяння Корпусу Миру США. Крім цього, представники кафедри виконали супервізійну частину річного проекту Німецького товариства економічного співробітництва «Підтримка інклюзивної освіти у м. Кривий Ріг» та здійснювали тренінгове навчання педагогів Криворіжжя. Науковці кафедри активно співпрацюють з освітянами міста й області, здійснюють науково-методичний супровід діяльності шкільних психологів, надають професійні поради педагогам-практикам і фахівцям психологічних служб.

Популярне
Зворотний зв'язок