1

12 вересня 2023 року користувачі міжнародної освітньої онлайн-платформи UGF мали можливість долучитися до лекції з питань виробництва та застосування пластику, яку прочитала завідувачка кафедри біонеорганічної хімії Інституту неорганічної хімії Рейнсько-Вестфальського технічного університету Аахена (Німеччина) Сонія Херрес-Павліс.

2

Протягом своєї наукової діяльності спікерка отримала кілька нагород, найважливіша з яких – Премія за інновації федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія (2011). У 2022 році науковиця стала членкинею Європейського хімічного товариства.

3

С. Херрес-Павліс висвітлила загрози забруднення довкілля пластиком і шляхи впровадження екологічно свідомих та економічно ефективних рішень цієї проблеми, зокрема, доцільні методи здійснення полімеризації.

4

На лекції було окреслено основні ознаки біопластичних матеріалів і види біопластику, його класифікацію та можливості застосування; було зроблено аналіз впливу використання біопластичних матеріалів у галузі промислового виробництва й у техніко-соціальній сфері.

5

Англомовну лекцію можна було слухати в синхронному перекладі українською та ставити запитання в Q&A-чаті онлайн-конференції англійською мовою. Зареєстровані учасники лекторію зможуть завантажити сертифікат про участь на сайті Ukraine Global Faculty протягом трьох днів після закінчення трансляції та переглянути запис лекції через чотири дні після заходу. Презентація доступна за покликанням.

6

Міжнародна освітня ініціатива UGF реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Про нові онлайн-зустрічі від міжнародної освітньої платформи буде повідомлено на сайті та Facebook-сторінці КДПУ; інші новини проєкту поширюють на Фейсбуці й Telegram-каналі Ukraine Global Faculty.

23120
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30