1

19 вересня 2023 року в міжнародному онлайн-лекторії від освітнього проєкту Ukraine Global Faculty відбулася зустріч з експертом Центру підприємництва та технологій Сутарджа Інженерного коледжу Каліфорнійського університету Берклі Ріка Расмуссена, який прочитав лекцію «Entrepreneurial Frameworks».

2

Спікер бере активну участь у галузевих конференціях, керує кількома акселераторами та є членом кількох міжнародних консультативних рад. Має подвійний ступінь магістра ділового адміністрування в Школі бізнесу Haas Каліфорнійського університету Берклі та Вищій школі бізнесу Колумбійського університету в Нью-Йорку, а також ступінь бакалавра електротехніки та комп’ютерних наук в Університеті Каліфорнії Берклі. Серед авторських курсів Ріка Расмуссена, які він викладає – «Поглиблене підприємництво», «Розпад промисловості» та «Корпоративна трансформація», а також «Фінанси підприємництва та прямий капітал».

3

«Більше ніж 90% стартапів зазнають невдачі. Але існують дві основні концепції, які повинен використовувати будь-який стартап, щоб зменшити ризики та збільшити шанси на успіх. Це – два основні принципи започаткування та розвитку підприємницької справи: клієнтоорієнтований підхід і дисципліноване підприємництво», – наголошується в анотації до лекції.

4

Слухачі лекції дізналися перевірену формулу успіху стартапу, що передбачає співпрацю команди однодумців, де кожен робить те, що вміє та любить.

5

Серед інших важливих питань, які висвітлив пан Расмуссен – формування клієнтської бази й робота з потенційними та наявними користувачами товару або послуги, ефективна взаємодія з ринком та успішне просування пропонованого продукту.

6

Експерт підготував для слухачів лекції добірку літератури, яку він рекомендує прочитати:

  • The Startup Owner's Manual: The Step-By-Step Guide for Building a Great Company, by Steve Blank;
  • Business Model Generation: A Handbook for Visionaries, Game Changers, and Challengers (The Strategyzer series), by  Alexander Osterwalder, Yves Pigneur;
  • Disciplined Entrepreneurship: 24 Steps to a Successful Startup, by Bill Aulet.

7

Організатори онлайн-зустрічі забезпечили синхронний переклад англомовної лекції українською. Запитання в Q&A-чаті ставили англійською мовою.

8

Користувачі сайту UGF зможуть згенерувати та завантажити сертифікат про участь на сторінці лекції протягом трьох днів після закінчення онлайн-конференції; запис лекції стане доступним для зареєстрованих слухачів через чотири дні після трансляції.

9

Міжнародна освітня ініціатива UGF реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Нові зустрічі в онлайн-лекторії будуть анонсовані на сайті та Facebook-сторінці КДПУ; всі новини Ukraine Global Faculty читайте на Фейсбуці й Telegram-каналі міжнародної освітньої платформи.

23254
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31