01

17 листопада 2023 року користувачі освітньої платформи Ukraine Global Faculty отримали можливість долучитися до онлайн-лекції «Deepfakes and the future of content creation, society, and business», яку прочитав експерт з питань впливу нових технологій на суспільство та геополітику – професор, директор Центру підприємництва та інновацій у Труласьк бізнес-коледжі Університету Міссурі Дж. Скотт Крістіансон.

02

Спікер працює на посаді доцента в Університеті Міссурі; має багаторічний досвід підприємницької діяльності у сфері технологій відеоконференцій, управління проєктами та інформаційними технологіями; є визнаним лідером у застосуванні новітніх технологій для дистанційного навчання.

03

Дж. Скотт Крістіансон навів низку цікавих прикладів використання досить переконливих глибинних фейків як у мистецтві, так і для допомоги людям з обмеженими можливостями й захисту осіб, які потребують збереження конфіденційності; продемонстрував роботу застосунків Midjourney, ChatGPT, Descript, висвітлив їх переваги та недоліки, поділився міркуваннями про необхідність удосконалення методів верифікації інформації, яку ми отримуємо онлайн.

04

Експерт наголосив на важливості вивчення можливостей інструментів створення діпфейків для того, щоб розпізнавати оману та зупиняти розповсюдження дезінформації та іншого шкідливого, протиправного контенту. Після закінчення онлайн-трансляції професор Крістіансон поділився зі слухачами матеріалами презентації, якою він користувався під час лекції.

05

Всі охочі мали можливість скористатися синхронним перекладом українською під час англомовної лекції; запитання в Q&A чаті потрібно було ставити англійською мовою. Сертифікат про участь буде доступним для всіх користувачів сайту UGF, які відвідали лекцію, протягом трьох днів після трансляції. Запис онлайн-зустрічі слухачі лекторію зможуть переглянути через чотири дні.

06

Міжнародна освітня ініціатива UGF реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Наступні лекції від Ukraine Global Faculty буде анонсовано на сайті та Facebook-сторінці КДПУ; всі новини UGF поширюють на Фейсбуці й Telegram-каналі освітнього проєкту.

23853
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31