1

26 березня 2024 року користувачі міжнародної освітньої онлайн-платформи UGF відвідали лекцію «Clustering and Dimensionality Reduction» – останню в тематичному циклі від наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інституті системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD в галузі комп'ютерної нейронауки Соледад Гонсало Коньо.

2

Спікерка має досвід роботи та навчання в лабораторії Мей-Брітт Мозер та Едварда Мозера, лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини 2014 року. Нині вона очолює лабораторію нейронної динаміки та обробки даних Норвезького університету науки і технологій; працює над проблемами координації активності окремих нейронів на рівні нейронної мережі, досліджує, як ця координація впливає на пізнання та поведінку людини.

3

Лекція для користувачів освітньої платформи UGF стала завершальною в циклі з аналізу нейронних даних. Науковиця розповіла про явища кластеризації та зменшення розмірності, навела приклади їх застосування до нейронауки; детально зупинилася на питаннях статистичного навчання та лінійної регресії.

4

Соледад Гонсало Коньо поділилася зі слухачами добіркою джерел, які допоможуть поглибити розуміння теми лекції. Англомовна лекція супроводжувалася синхронним перекладом українською мовою; охочі поставити запитання в чаті онлайн-конференції послуговувалися англійською. Сертифікат можна буде завантажити в кабінеті користувача сайту Ukraine Global Faculty протягом трьох днів після трансляції; запис стане доступним на четвертий день після лекції.

5

Дізнавайтеся про нові цікаві івенти від міжнародного освітнього проєкту на сайті та Facebook-сторінці КДПУ; читайте всі новини UGF на Telegram-каналі та Фейсбуці онлайн-платформи.

25932
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30