1

4 червня 2024 року на міжнародній освітній онлайн-платформі Ukraine Global Faculty відбулась лекція професорки середньовічної історії релігій в Університеті Лідса (Велика Британія) Емілії Ямрозяк «Introduction to Medievalism» («Вступ до медієвістики»), присвячена науковим дослідженням епохи Середньовіччя.

2

Спікерка – випускниця Університету імені Адама Міцкевича у Познані (Польща) та Центральноєвропейського університету в Будапешті (Угорщина); авторка монографій, присвячених різним аспектам середньовічної монастирської соціальної та культурної історії у північно-західній та східно-центральній Європі. Емілія Ямрозяк була стипендіатом Гумбольдта в Дрезденському технічному університеті (Німеччина) у 2015-2016 роках та стипендіатом Марії Кюрі в Ерфуртському університеті (Німеччина) у 2019-2020 роках, має великий досвід наукового керівництва в докторантурі та аспірантурі.

3

На лекції йшлося про медієвістику – сферу наукового знання, яка значно розширилася за останні десятиліття і стала цікавим прикладом того, як різні суспільства інтерпретують минуле.

4

«Як у минулому, так і сьогодні (особливо в ХІХ, ХХ та ХХІ століттях) європейські й не тільки суспільства творчо використовують ідею, концепцію Середньовіччя для висвітлення різноманітних сучасних проблем, вираження своєї ідентичності. Середньовіччя продовжує дуже сильно резонувати в сучасній культурі (особливо в іграх і кіно) і часто має політичні виміри», – наголосила професорка.

5

Лекцію, яку було прочитано англійською мовою, організатори забезпечили синхронним перекладом українською. Запитання в чаті потрібно було ставити англійською мовою. Сертифікат можна буде завантажити у власному кабінеті користувача сайту UGF протягом трьох днів після онлайн-зустрічі, а запис з’явиться на сторінці лекції на четвертий день після трансляції. Слідкуйте за анонсами на сайті та Facebook-сторінці КДПУ, щоб дізнатися про нові освітні онлайн-івенти від Ukraine Global Faculty та дізнавайтеся всі новини проєкту на Telegram-каналі та Фейсбуці міжнародної платформи.

26722
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30