20 червня 2024 року користувачі міжнародної освітньої онлайн-платформи Ukraine Global Faculty мали можливість зустрітися з експертом Центру підприємництва та технологій Сутарджа Інженерного коледжу Каліфорнійського університету Берклі Ріком Расмуссеном, який прочитав лекцію «Equity Math and Venture Capital Business Model».

Спікер є науковим співробітником галузі Каліфорнійського університету Берклі та викладачем Північно-східного університету. Він розробляє та викладає курси з інновацій та підприємництва з акцентом на фінансах: «Поглиблене підприємництво», «Розпад промисловості», «Корпоративна трансформація», «Фінанси підприємництва та прямий капітал».

На лекції йшлося про математику власного капіталу та бізнес-модель венчурного капіталу.

Рік Расмуссен висвітлив шлях бізнес-проєкту від заснування стартапу до проведення первинної публічної пропозиції, розповів, як стартап випускає акції та залучає фінансування, пояснив, як працюють та заробляють венчурні інвестори.

Англомовна лекція супроводжувалася синхронним перекладом українською, а запитання в чаті ставили англійською мовою. Сертифікат учасника буде доступним для завантаження в кабінеті користувача сайту Ukraine Global Faculty протягом трьох днів після трансляції. Запис лекції зареєстровані слухачі зможуть переглянути на четвертий день після онлайн-зустрічі.

Оголошення про нові заходи від UGF будуть поширені на сайті та Facebook-сторінці КДПУ; всі новини міжнародної освітньої платформи переглядайте на Telegram-каналі та Фейсбуці проєкту.

Червень 2024