img5

10 лютого 2023 року в конференційній залі КДПУ відбувся методологічний семінар аспірантів, які готуються до захисту дисертацій докторів філософії.

img6

У методологічному семінарі взяли участь здобувачі третього рівня вищої освіти, їх наукові керівники, завідувачі кафедр і гаранти освітньо-наукових програм, зав. відділу аспірантури О. І. Васильєва, представники ректорату.

img12

«Задля виконання Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії в нашому університеті затверджено Положення, яке деталізує необхідні процедури для виконання загальних вимог до захисту дисертацій. Всі відповідні документи оприлюднено у відкритому доступі. Важливо пам’ятати й про те, що робота аспіранта повинна містити певний науковий результат», – підкреслив ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко.

img22

«Упродовж часу, який залишився до захистів, потрібно виконати повний обсяг необхідних робіт у межах термінів, установлених для кожного з шести етапів цієї підготовки», – нагадала проректор з наукової роботи, проф. В. А. Гаманюк.

img23

Проректор висвітлила вимоги до рівня наукової кваліфікації здобувачів, оформлення та публікації результатів досліджень, окреслила організаційні етапи процедури, які передують захисту дисертації, наголосила на необхідності суворого дотримання вимог академічної доброчесності й неприпустимості плагіату.

Бажаємо майбутнім докторам філософії наснаги для завершення навчання в аспірантурі
й успішних захистів дисертацій!
Травень 2024