img5

Криворізький педагогічний пишається здобутками яскравих особистостей, які навчаються та працюють в нашому університеті. Нещодавно у Київському Будинку вчених НАН України відбулося урочисте нагородження молодих науковців, серед яких було відзначено аспірантку Криворізького державного педагогічного університету Яну Приступу.

img9

Щорічно Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс на звання кращого вченого серед осіб віком до 35 років.

img12

Процедура конкурсу передбачала декілька етапів: подання заявки конкурсанта; її розгляд і формування списку номінантів; голосування. Останній етап тривав упродовж місяця за допомогою соціальних мереж. Усі охочі мали можливість підтримати претендентів на перемогу.

img15

20 травня 2023 року відбувся заключний етап конкурсу – нагородження лауреатів. Відповідно до результатів голосування представниця Криворізького педагогічного, аспірантка IV року навчання кафедри педагогіки (освітньо-наукова програма «Освітні, педагогічні науки») Яна Приступа здобула перемогу в номінації «Науково-популярний веб-ресурс (сайт)».

img23

Пані Яна розповідає, що ця перемога для неї була неочікуваною, але водночас дуже приємною. Це була її друга й щаслива спроба участі у всеукраїнському конкурсі, оскільки минулого року вона вже потрапляла до списку номінантів. Своїм успіхом вона завдячує науковому керівнику, професору, проректору з наукової роботи В. А. Гаманюк, науково-педагогічним працівникам університету й Раді молодих учених КДПУ.

Криворізький педагогічний пишається своїми молодими дослідниками
та зичить їм нових перемог на науковому Олімпі!
Популярне
Зворотний зв'язок