img7

Важливим елементом розвитку закладу вищої освіти є підтримка перспективної молоді. Криворізький педагогічний завжди відкритий для спілкування та розширення професійних контактів.

Днями відбулася зустріч адміністрації університету й Ради молодих учених КДПУ з представниками обласної молодіжної когорти, зокрема головою ради молодих учених Дніпропетровської області Наталією Деревягіною, заступником голови ради молодих учених Дніпропетровської області з інноваційного розвитку Миколаєм Позднишевим і головним спеціалістом відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Мариною Єлісєєвою.

img12

У теплій неформальній атмосфері було обговорено низку питань, пов’язаних з діяльністю молодих науковців. Під час зустрічі було акцентовано увагу на механізмах підтримки дослідників віком до 35 років, проблемах, які актуалізувалися під час війни, й нових ідеях щодо їх вирішення.

img15

Гості з великим зацікавленням вирушили на екскурсію стінами нашої Альма-матер. Особливе враження на молодих науковців справили сучасні природничі й технічні науково-навчальні лабораторії.

img18

Представники Криворізького педагогічного обмінялися з делегацією Дніпра контактами для узгодження можливостей використання матеріально-технічної бази нашого університету іншими науковцями.

КДПУ дякує молодим науковцям області за відкритість до спілкування
та підтримку майбутніх освітньо-наукових проєктів!
Липень 2024