170621 1

Протягом чотирьох років студенти Криворізького педагогічного вивчали різноманітні дисципліни, проходили підсумкові форми контролю, писали й захищали курсові роботи задля того, щоб отримати омріяний диплом бакалавра. Останнім кроком у цьому алгоритмі є складання державних екзаменів.

170621 1

Щорічно на початку червня розпочинається інтенсивна підготовка студентів-бакалаврів до різноманітних підсумкових атестацій, зокрема комплексних кваліфікаційних екзаменів. Усі здобувачі освіти намагаються якнайкраще узагальнити засвоєні знання перед найвідповідальнішою миттю свого студентського життя.

170621 1

У період з 11 по 25 червня 2021 року на кожному факультеті Криворізького педагогічного проводиться державна підсумкова атестація. Цей вид контролю здійснюється в очному форматі з дотриманням усіх карантинних норм. Важливим позитивним аспектом цього досвіду є те, що студенти мають змогу не тільки показати власну обізнаність з основами свого фаху, а й востаннє поспілкуватися одне з одним в аудиторіях альма-матер.

170621 1

Комплексний екзамен дає можливість визначити рівень засвоєння студентами матеріалів освітнього процесу відповідно до дисциплін, які вони вивчали, виявити їхню здатність самостійно аналізувати, знаходити причинно-наслідкові зв’язки в межах своєї спеціальності. Фактично, це завершальний етап підготовки бакалаврів. Попереду на студентів чекають нові випробування й перемоги!

Криворізький педагогічний бажає всім студентам
успішно скласти випускові екзамени!