courses zno bio1

На базі Криворізького педагогічного функціонує Центр доуніверситетської та післядипломної освіти, що здійснює якісну підготовку учнів для вступу до закладів вищої освіти. Курси розраховані на успішне складання зовнішнього незалежного оцінювання за основними шкільними дисциплінами.

courses zno bio2

Команда прес-центру зібрала інформативний дайджест про навчальні програми курсів підготовки. Цього разу у фокусі опинилася програма з біології.

Курси з природничої науки тривають 8 місяців, протягом яких слухачі опановують основний базис, необхідний для проходження тестування. Підготовка охоплює такі структурні компоненти: вступну частину й тематичні блоки, зокрема «Біологія рослин», «Біологія тварин», «Людина та її здоров’я», «Загальна біологія».

courses zno bio3

Програма інтенсивної підготовки передбачає проведення лекційно-практичних занять. Залежно від складності, змістовності й обсягу конкретної теми визначається відповідний вид заняття. Загалом на опрацювання всіх 59 підтем відводиться 176 академічних годин.

courses zno bio4

Найбільша увага, згідно з часовим розподілом, приділяється таким напрямкам: розв’язуванню задач із молекулярної біології, з генетики та екології, вивченню будови й функції спинного мозку та відділів головного мозку, органів чуття, аналізаторів, особливостей будови, життєдіяльності квіткових рослин та їх різноманітностей.

Криворізький педагогічний запрошує учнів випускних класів на навчання на курсах підготовки!

16672
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок