image 000

КДПУ має спільну традицію з представниками Криворізького ліцея № 129 Криворізької міської ради – проведення Дня педагогічного університету. У 2023 році профорієнтаційний захід було поновлено з дотриманням безпекових умов.

image 001

День педагогічного університету – це та подія, долучившись до якої школярі можуть відчути себе справжніми студентами. Зазвичай, науково-педагогічні працівники КДПУ відвідують загальноосвітні заклади, але цьогоріч учні завітали до нашої Альма-матер.

image 002

Лабораторії, просторі лекційні аудиторії та новітній скеледром передають атмосферу сучасного храму науки.

image 003

Учням 10-х і 11-х класів було запропоновано відвідати заняття з хімії, ботаніки, фізики, математики, астрономії та інформатики.

image 004

Школярі мали можливість випробувати себе в ролі студентів і відвідати вже звичні дисципліни в новому для себе форматі – університетської пари.

image 005

Після пар кожен клас мав можливість взяти участь у запропонованих майстер-класах.

image 006

Така практика взаємодії сприяє психологічній адаптації майбутніх абітурієнтів перед невідомим етапом нового життя, ознайомленню зі специфікою закладу вищої освіти й профорієнтації задля вдалого вибору фаху.