img7

Викладачі КДПУ постійно вдосконалюють власну педагогічну майстерність. Нещодавно представники кафедри загальної та вікової психології у співпраці з Центром прогресивної освіти «Генезум» розробили сертифікований курс підвищення кваліфікації.

img5

Колектив кафедри загальної та вікової психології на чолі з авторкою курсу, кандидатом психологічних наук, старшим викладачем С. А. Дрібас розробив онлайн-курс підвищення кваліфікації «Виклики профорієнтаційної діяльності вчителя у несталому освітньому просторі».

img13

Дистанційний інтенсив створено для працівників закладів загальної середньої освіти (учителів, психологів, соціальних педагогів), а також для всіх, хто цікавиться питаннями профорієнтаційної роботи.

img16

Програма курсу складається з трьох змістовних модулів. Перший модуль розкриває загальні особливості процесу профорієнтації в сучасних закладах освіти; другий побудовано на принципах просвітницької роботи з батьками та особами, що їх замінюють у форматі побудови стратегії спільної профорієнтаційної роботи школи й сім’ї; третій модуль містить підсумковий тест до курсу. Метою навчання є опрацювання практичних кейсів і набуття відповідних навичок.

img21

Дистанційний інтенсив розміщений на платформі «Генезум». Авторські матеріали є безкоштовними й знаходяться у вільному доступі для всіх охочих. За бажанням слухачі можуть отримати й сертифікат про підвищення кваліфікації.

21901
Травень 2024