img5

Традиційно наприкінці року в Криворізькому педагогічному відбуваються організаційні збори з магістрантами І року навчання. Тематика цих онлайн-конференцій охоплює важливі питання, пов’язані з перспективами професійного розвитку здобувачів вищої освіти.

img6

Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників на чолі з начальницею цього відділу О. С. Кухтою спільно з керівником педагогічної практики Л. С. Цоуфал провели організаційно-ознайомчу зустріч для майбутніх випускників.

img11

Порядок денний передбачав розгляд таких питань: презентація актуальних вакансій для здобувачів вищої освіти; процедура та порядок отримання одноразової адресної грошової допомоги випускникам денної форми навчання (за державним замовленням); особливості проходження виробничої практики в загальноосвітніх і вищих закладах освіти.

img17

Задля сприяння фаховому зростанню, студентам дозволяється проходження виробничої практики на місцях працевлаштування, тобто в закладах освіти. Решта варіантів вибору баз практик розглядається індивідуально, спільно з керівником практики.

img18

Під час онлайн-конференції молодь активно ставила запитання. Фахівці Криворізького педагогічного надали вичерпні відповіді й звернули увагу на важливість моніторингу сторінки центру сприяння працевлаштуванню задля своєчасного отримання інформації про нові вакансії й умови отримання допомоги.