img6

Протягом грудня в Криворізькому педагогічному пройшла серія захистів кваліфікаційних робіт. Магістранти на кафедральних зібраннях презентували результати своїх досліджень.

img7

На початку навчання в магістратурі здобувачі вищої освіти обрали тематику й напрям свого дослідження та почали активно працювати над академічним текстом: збирати матеріали, проводити дослідження, працювати з теоретичними концепціями, узагальнювати дані та робити висновки, виконувати практичну частину роботи.

img10

Магістранти консультувалися з досвідченими науково-педагогічними працівниками та готувалися до важливого етапу здобуття вищої освіти – захисту кваліфікаційної роботи.

img11

Презентації робіт майбутніх магістрів розпочались на початку грудня та тривали протягом усього місяця. Здобувачі вищої освіти представляли свої дослідження перед експертною комісією – викладачами кафедр, керівництвом факультетів та університету. У своїх виступах магістранти детально висвітлювали мету власних досліджень, використані методи та отримані результати.

img14

Під час обговорення кваліфікаційних робіт магістранти відповідали на запитання науково-педагогічних працівників, обмінювалися думками, аргументовано доводили свою позицію.

img17

Процес академічного спілкування під час захистів не лише засвідчив міцні знання здобувачів з обраних ними галузей науки, а й став стимулом для появи нових ідей щодо перспективних напрямів майбутніх досліджень.

img20

Криворізький педагогічний вітає всіх випускників магістратури із захистом кваліфікаційних робіт
і бажає успіхів у подальшій професійній діяльності!
Травень 2024