13 березня 2023 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та в. о. голови профкому університету. Під час наради обговорено стан готовності до друку документів про вищу освіту випускників бакалаврату.

Під час наради Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, поінформувала присутніх про те, що підготовка документів про освіту випускників бакалаврату здійснюється відповідно до плану, визначеного розпорядженням по навчально-методичному відділу від 22 лютого 2023 р. № 04 «Про організацію роботи з виготовлення додатків до дипломів». Загалом організація роботи з виготовлення документів про освіту налагоджена. Ольга Володимирівна повідомила, що наразі особами, відповідальними за підготовку документів, вноситься необхідна інформація до генератора єврододатків; інформаційно-обчислювальним центром здійснюється систематичний моніторинг програмного забезпечення для формування додатків до дипломів; навчально-методичним відділом забезпечено контроль за правильністю відомостей, внесених у генератор, у зв’язку з чим проводиться необхідне консультування відповідальних осіб.

В обговоренні взяли участь проректори й декани факультетів.

Підсумовуючи обговорення, Шрамко Я. В. наголосив на потребі своєчасного організованого виготовлення й видачі документів про вищу освіту студентам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

У різному виступила Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка повідомила присутнім про те, що з 27 по 31 березня 2023 року у Творчому центрі «ПК Металургів» відбудеться міський профорієнтаційний захід «Ярмарок професій».

21681
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок