25 вересня 2023 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та голова профкому. Тема наради – організація роботи на початку нового навчального року.

Під час наради виступила Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка закцентувала увагу, що основними документами, які визначають низку завдань, пов’язаних з організацією освітнього процесу на початку начального року є наказ від 31.05.2023 року № 280 «Про завершення 2022-2023 н. р. та про підготовку до 2023-2024 н. р.» та розпорядження по навчально-методичному відділу «Про організацію початку навчального року» від 28.08.23 № 41. Доповідаючи, Ольга Володимирівна зазначила, що стан організації початку нового навчального року можна вважати задовільним, оскільки запланований обсяг робіт в основному виконано. Зокрема, деканатами своєчасно ліквідовано академічні заборгованості, а також упорядковано відповідні відомості; завершено роботу зі студентами-контрактниками щодо оплати навчання і підготовлено низку наказів таких, як-от: на переведення студентів на наступний курс, про розподіл студентів по групах, а також на призначення старост і кураторів академічних груп. Окрім того упродовж вересня проведено засідання стипендіальної комісії університету та організаційні збори для першокурсників заочної форми бакалаврату; складено постійні розклади занять; зараховано студентів першого року навчання до ЕНК на платформі MOODLE; науково-педагогічними працівниками оновлено електронні навчальні курси в СУЕНК університету; студентами за потреби оформлено індивідуальні графіки навчання тощо.

В обговоренні взяли участь декани факультетів.

За результатами обговорення ректор Шрамко Я. В. відзначив належну організацію початку навчального року, наголосив на необхідності підтримувати такий рівень упродовж усього навчального року.

У різному виступили:

- Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка анонсувала проведення низки заходів, запланованих на кінець вересня й упродовж жовтня;

- Гаманюк В. А., проректор з наукової роботи, яка звернула увагу присутніх на необхідність упорядкування персональних сторінок на сайті університету, а також особистих профілів викладачів у Google Академії та ORCID.

Травень 2024