20 листопада 2023 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та голова профкому університету. Під час наради обговорено питання про внесення інформації до бази даних «Рейтингові показники науково-педагогічного працівника університету за 2022 рік» в СУЕНК університету.

З доповіддю виступила Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка поінформувала присутніх про подання інформації до бази даних «Рейтингові показники науково-педагогічного працівника університету за 2022 рік» в СУЕНК університету. Зокрема, Ольга Володимирівна наголосила, що мету, основні завдання, критерії, порядок організації та проведення рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників університету визначено відповідним положенням, а розпорядженням по навчально-методичному відділу від 20 вересня 2023 року №48 «Про рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників» визначено терміни подання інформації про здобутки викладачів за 2022 рік. Бондаренко О. В. проаналізувала стан подання інформації в розрізі кафедр і факультетів; охарактеризувала типові помилки, допущені під час заповнення форми; озвучила пропозиції викладачів щодо поліпшення тестової версії електронної бази, а також окреслила перспективи щодо її вдосконалення.

В обговоренні взяли участь проректори й декани факультетів.

Підсумовуючи обговорення, ректор Шрамко Я. В. зауважив, що оцінювання різних видів діяльності науково-педагогічних працівників університету та щорічне оприлюднення результатів таких оцінювань є складовою системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в університеті. Також Ярослав Владиславович наголосив на потребі опрацювання змін, поданих до чинного положення про рейтингове оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників Криворізького державного педагогічного університету, й затвердження їх на засіданні Вченої ради університету.

У різному виступили:

– Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка підвела підсумки проведення заходу, приуроченого до Дня студента, й подякувала факультетам за активну участь в урочистостях;

– Гаманюк В. А., проректор з наукової роботи, яка поінформувала про індексацію низки статей в наукометричній базі Scopus;

– Бондаренко О. В., яка нагадала про необхідність подання деканатами до навчально-методичного відділу списків студентів, які опанували довгострокові сертифікатні програми.

23857
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31