27 листопада 2023 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та голова профкому. Тема наради – про запровадження системи ключових показників ефективності в контрактах проректорів та керівників структурних підрозділів університету.

Під час наради виступила перший проректор університету Остроушко О. А., яка нагадала присутнім, що на виконання п. 7 контракту № ІІ-149 від 19.07.2022 р., укладеного Міністерством освіти і науки з ректором КДПУ, відповідним наказом по університету від 30 жовтня 2023 року № 501 затверджено Примірний перелік ключових показників ефективності в контрактах проректорів та керівників структурних підрозділів університету.

Оксана Андріївна підкреслила, що, відповідно до зазначеного наказу, необхідно розробити пропозиції щодо змін і доповнень до нормативних документів університету, що регламентують кадрові питання, та оприлюднити їх для громадського обговорення до 31.12.2023 р. Зокрема, перший проректор повідомила про необхідність відділу кадрів (Сокіряка С. А.) та юридичному відділу (Поліщук О. С.) розробити форми додатків та чинних контрактів та форми нових контрактів проректорів і керівників структурних підрозділів університету, а також внести зміни до їхніх посадових інструкцій.

В обговоренні взяли участь проректори та декани факультетів.

Підсумовуючи, ректор Шрамко Я. В., наголосив на потребі внесення змін і доповнень до посадових інструкцій проректорів, деканів, завідувачів кафедр та поданні їх на затвердження. Зокрема, ректор підкреслив, що задля перевірки ключових показників ефективності буде визначено відповідні критерії (обов’язкові і додаткові), які в подальшому будуть внесені до контрактів.

У різному виступили:

– Остроушко О. А., перший проректор, ознайомила з розпорядженням по навчально-методичному відділу «Про подання інформації», відповідно до якого деканам до 08 грудня 2023 року необхідно надати узагальнену формацію про підготовку магістрів за освітніми програмами факультетів; повідомила про оприлюднення для громадського обговорення змін і доповнень до рейтингових показників науково-педагогічних працівників КДПУ;

– Гаманюк В. А., проректор з наукової роботи, яка повідомила про перевірку науково-методичною радою навчально-методичного забезпечення кафедр; нагадала про подання звітів із наукової роботи за 2023 рік.

23976
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29