05 лютого 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому, в. о. завідувача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, а також завідувач кафедри туризму та економіки. Під час наради обговорено питання про підготовку проєктів освітньо-професійних програм, а також стан ліквідації академічної заборгованості.

З першого питання наради виступила Василюк Т. Г., в. о. завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, яка висвітлила пропозиції щодо підготовки проєкту освітньо-професійної програми бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю 231 Соціальна робота, а також Казаков В. Л., завідувач кафедри туризму та економіки, який наголосив на необхідності забезпечення потреб регіону у фахівцях туристичної галузі, а відтак підготовки магістрів за спеціальністю 242 Туризм і рекреація.

В обговоренні взяли участь проректори, декани та завідувач навчально-методичного відділу.

Підсумовуючи обговорення, Шрамко Я. В. наголосив, що процедуру підготовки проєкту освітньо-професійних програм за спеціальностями 231 Соціальна робота та 242 Туризм і рекреація буде визначено окремим наказом по університету.

Також під час наради виступили декани факультетів з доповідями про стан ліквідації академічної заборгованості. Зокрема, вони зазначили, що впродовж січня 2024 р. працювали комісії, за результатами роботи яких здобувачі освіти, які не склали академічну заборгованість в установлені терміни (до початку наступного семестру або в інший термін, визначений наказом по університету) та не з’явилися на її ліквідацію без поважної причини, відраховані за невиконання індивідуального навчального плану.

В обговоренні взяли участь проректори та завідувач навчально-методичного відділу.

Підсумовуючи, ректор університету Шрамко Я. В. наголосив на тому, що роботу з ліквідації академічної заборгованості в університеті організовано на належному рівні.

У різному виступили:

– Остроушко О. А., перший проректор, яка поінформувала присутніх про особливості організації освітнього процесу в другому семестрі 2023–2024 навчального року; зауважила, що терміни подання пропозицій щодо проведення занять в очному форматі та оприлюднення на веб-сторінках факультету переліків звітностей другого семестру буде визначено окремим розпорядженням по навчально-методичному відділу;

– Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка анонсувала проведення Студентської весни – 2024, а також низки профорієнтаційних заходів для майбутніх абітурієнтів.

Популярне
Зворотний зв'язок