img25

3 листопада 2023 року на базі Криворізького державного педагогічного університету відбулося міське засідання круглого столу «Підсумки роботи ліцеїв академічного спрямування за 2022/2023 та основні завдання на 2023/2024 н. р. – один рік у новому статусі». Прес-центр дізнавався подробиці.

img25

Головною метою заходу стало підведення підсумків роботи ліцеїв академічного спрямування в умовах воєнного стану; обговорення нових пріоритетів розвитку освіти на Криворіжжі та актуальних питань підготовки педагогічних кадрів для закладів середньої освіти міста.

img25

На нараді педагогів зібралися представники департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Криворізької міської ради; керівники ліцеїв академічного спрямування міського й обласного підпорядкування та керівництво нашого університету.

img25

Круглий стіл освітян передбачав участь у пленарній та презентаційній частині заходу.

img25

Виступи учасників засідання були присвячені підсумкам першого року в статусі ліцеїв академічного спрямування; питанням функціонування та розвитку ліцеїв академічного спрямування міського підпорядкування; результатам анкетування учнів 9-х класів закладів загальної середньої освіти міста щодо їх подальшого вибору місця навчання для здобуття повної загальної середньої освіти; основним тенденціям та перспективам розвитку педагогічної освіти в Кривому Розі; дискусії у форматі «відкритий мікрофон».

img25

Після пленарної частини заходу освітянам було презентовано матеріально-технічну базу КДПУ (навчально-наукові лабораторії з: фізики, хімії, екологічних та біологічних досліджень, STEM-центр), доступну для залучення школярів.

img25

Наприкінці зустрічі присутнім було продемонстровано майстер-клас зі скелелазіння на спеціально облаштованому скеледромі, в якому проводяться як навчальні заняття здобувачів освіти нашого університету так і гурткові.

Криворізький педагогічний запрошує всі освітні заклади до співпраці
та бажає успіхів у досягненні спільної мети!

Фото за покликанням!

Травень 2024