img6

Студентська молодь у всі часи була й залишається небайдужою верствою суспільства, яка активно долучається до важливих ініціатив своїх громад. В умовах повномасштабної війни проти України студенти Криворізького педагогічного використовують усі можливості, щоб допомогти нашим воїнам. 16 листопада 2023 року на головній сцені Альма-матер відбувся благодійний концерт до Міжнародного дня студентів, який засвідчив – наші незламні юнаки та дівчата є не тільки активними громадянами, але й талановитими особистостями, які впевнено тримають освітній та творчий фронт.

img11

Цьогорічне дійство вирізнялося унікальною концепцією космічного простору «Veritas, Creatio, Libertas» та його безмежних талантів.

img12

На цьому міжгалактичному святі студенти І-ІІ курсів зіграли роль зірок.

img15

Вони демонстрували свої найяскравіші таланти у різних мистецьких жанрах.

img16

Високий рівень креативності та винахідливість виконавців кожного номеру вражали, як безмежні простори космосу.

img19

У кожному виступі відчувалася нестримна енергія творчого потенціалу нашого студентства.

img20

У межах благодійної акції «Мистецтво лікує» спільними зусиллями громади Криворізького педагогічного було зібрано 10141 гривню на придбання необхідних захисникам медикаментів.

img23

Важливою частиною вечора стало нагородження Грамотами виконкому Металургійної районної у місті ради та університету кращих представників студентського самоврядування, які відзначилися високим рівнем активності та ініціативністю.

img33

Подарунком від профспілкової організації університету для найактивніших до Міжнародного дня студентів стала екскурсія до географічного центру України, Корсунь-Шевченківського історико-культурного заповідника, музея-садиби Нечуя-Левицького.

Альма-матер щиро вітає наше неперевершене студентство й бажає кожному успіхів
у професійному зростанні та нових яскравих досягнень!

Більше фото в галереї

Травень 2024