img5

Минулого тижня ліцеїсти нашого міста мали можливість взяти участь у серії профорієнтаційних заходів. Учні ознайомлювалися з матеріально-технічною базою та іншими можливостями нашого закладу.

img9

30 листопада 2023 року учні Криворізького ліцею № 129 відчули атмосферу справжніх наукових досліджень під час захоплюючої екскурсії до лабораторій нашого університету.

img12

Ліцеїстам продемонстрували спеціально призначені для проведення науково-дослідних робіт прилади у фізичній, хімічній, біологічній лабораторії та кабінеті інформатики.

img15

Сучасна техніка дозволяє швидко та ефективно здійснювати експерименти, дослідження та аналізувати отримані дані.

img18

Учасники екскурсії мали можливість вивчити роботу сучасної техніки та взяти участь у лабораторних роботах з інформатики, користуючись інноваційним програмним забезпеченням.

img21

Після завершення екскурсії учні брали участь у майстер-класах зі скелелазіння, психології та журналістики, дізнавалися про широкі можливості вибору майбутньої професії.

img25

Наступного дня учні Криворізького природничо-наукового ліцею доєдналися до заходу факультету географії, туризму та історії. Студенти та викладачі факультету запропонували учасникам подорож до захоплюючого світу чотирьох спеціальностей: 014.03 «Середня освіта (Історія)», 014.07 «Середня освіта (Географія)», 242 «Туризм і рекреація» та 054 «Соціологія».

img29

Гості університету мали унікальну можливість випробувати себе в ролі туристичних гідів, створюючи віртуальні подорожі й розповідаючи цікавинки про історію та географію нашого міста.

img32

Археологічні розкопки перетворили ліцеїстів на дослідників минулого, які вивчають артефакти та відновлюють перебіг історичних подій.

img35

Географічний квест став захоплюючим викликом для учнів, оскільки вони розгадували цікаві географічні загадки та досліджували природні копалини.

img38

Соціологічна гра була спрямована на розвиток соціально-медійних навичок, передбачала інтеграцію специфіки роботи соціолога, медійника, PR-менеджера та рекламіста.

img41

Під час заходу школярі не лише отримали інформацію про спеціальності, але й взяли участь в інтерактивах та відчули себе частиною захоплюючого світу географії, туризму, історії та соціології.

Травень 2024