img5

Наприкінці листопада представник органів студентського самоврядування Ренат Багриновський-Ліщина взяв участь у Міжрегіональному форумі «Роль молоді у національній та громадській ідентичності». Про отриманий досвід і враження здобувача вищої освіти дізнавався прес-центр.

img6

29 – 30 листопада у місті Дніпро відбувся форум молоді, на якому зібралися понад 200 учасників з різних областей України. Цільова аудиторія – це молодіжні центри, ради, студентське й шкільне самоврядування, громадські організації та міжнародні партнери.

img10

Організаторами цього заходу стали Дніпропетровська ОВА, Молодіжна рада при ОВА та фонд UNICEF за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

img14

Головною темою форуму стало налагодження ефективних механізмів співпраці між різними секторами суспільства з метою підтримки національної ідентичності та активного залучення молоді до громадського життя. Студент природничого факультету Криворізького педагогічного взяв активну участь у запропонованих інтерактивах – презентаціях, панельних дискусіях та обговореннях.

img18

Участь у форумах такого роду не лише надає студентам можливість збагатити свої знання, обмінятися досвідом та ідеями з іншими учасниками, а й впливає на формування молодіжної політики. Це важливо для забезпечення дотримання інтересів студентів і підвищення рівня громадянської та національної ідентичності.

Травень 2024