08 лютого 2024 року відбулося чергове засідання Вченої ради Криворізького державного педагогічного університету.

На початку зборів голова Вченої ради, ректор КДПУ Шрамко Я. В. урочисто привітав зі здобуттям наукового степеня та вручив дипломи доктора філософії Мінтію М. М. (спеціальність 015 Професійна освіта), Пилипенко О. С. (спеціальність 015 Професійна освіта), Хрінику Є. О. (спеціальність 012 Дошкільна освіта) й побажав від імені колективу подальших успіхів і нових академічних досягнень.

З доповіддю про результати науково-дослідницької роботи за 2023 рік виступила проректор з наукової роботи Гаманюк В. А. Було проаналізовано пріоритетні напрями наукової діяльності університету, зокрема закцентовано на тих, що спрямовані на забезпечення розвитку фундаментальних і прикладних досліджень як основи підготовки наукових кадрів за основними напрямами; узагальнено інформацію щодо науково-дослідницької діяльності науково-педагогічних працівників і підготовки кадрів вищої кваліфікації; поінформовано про підготовку наукових проєктів за рахунок коштів держбюджету та фінансованих з інших джерел, про науково-дослідницьку роботу студентів і Ради молодих учених; відзначено міжнародну співпрацю науковців КДПУ. Підсумовуючи, ректор університету Шрамко Я. В. наголосив на важливості забезпечення органічної єдності змісту освіти й наукової діяльності, що уможливить закріплення позицій КДПУ у вітчизняному та міжнародному просторах.

Вчена рада також ухвалила фінансовий звіт університету за 2023 рік та фінансовий план на 2024 рік; затвердила перелік вибіркових дисциплін на 2024-2025 н. р. та програми атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; затвердила Положення про реалізацію проєктів програм міжнародної співпраці та управління коштами грантів Криворізького державного педагогічного університету; розглянула питання відділу аспірантури, докторантури та наукової роботи; інші питання, що стосуються забезпечення освітньої й наукової діяльності університету.

З рішеннями Вченої ради можна ознайомитись за покликанням:

Рішення Вченої ради від 08.02.2024 р. (завантажити)

Травень 2024