img5

Криворізький державний педагогічний університет постійно розширює коло своїх стейкхолдерів, шукає потенційних роботодавців для своїх випускників. Новим партнером Альма-матер стала БО «Криворізька міська організація допомоги дітям та людям з синдромом Дауна “Сонячні діти Криворіжжя”».

img11

Наприкінці жовтня 2023 року між Криворізьким педагогічним, в особі ректора університету Я. В. Шрамка, та БО «КМО “Сонячні діти Криворіжжя”», в особі голови БО Н. С. Мельничук, було укладено договір про спільну діяльність, який передбачає виконання спільних наукових, творчих завдань і програм, проведення виробничих та навчальних практик, задоволення спільних потреб у межах статутної діяльності.

img15

Кафедра початкової освіти, кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи, кафедра практичної психології та кафедра дошкільної і спеціальної освіти підтримали ініціативу проведення спільних івентів з благодійною організацією.

img24

Основними напрямками співпраці є проведення виробничих та навчальних практик на базі КМО «Сонячні діти Криворіжжжя» (апробування цього досвіду проводилося з майбутніми соціальними педагогами в межах виробничої корекційно-реабілітаційної практики та проходження виробничої діагностико-корекційної практики студентами спеціальності 053 Психологія); проведення спільних наукових, виховних і творчих заходів: організація та проведення святкового заходу з нагоди Нового року для дітей з синдромом Дауна здобувачами спеціальностей 016 Спеціальна освіта та 012 Дошкільна освіта, проведення корекційно-розвивальних та творчих вправ студентами психолого-педагогічного факультету у межах сонячного флешмобу «Lots of Socks»; обмін науковими, навчально-методичними та інформаційними матеріалами.

Такий впевнений старт говорить про широкі перспективи й можливості спільної взаємодії. Цей досвід сприяє професійному зростанню майбутніх спеціалістів та набуттю практичних навичок роботи з дітьми з особливими освітніми проблемами.

Криворізькій дякує БО «Криворізька міська організація допомоги дітям та людям з синдромом Дауна
“Сонячні діти Криворіжжя”» за співпрацю та чекає на нові спільні заходи!
25937
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30