a

13 червня 2014 року у Криворізькому педагогічному відбувся другий етап із відпрацювання практичних навичок цивільного захисту. Заняття пройшли з дотриманням всіх безпекових умов.

b

Безпекова складова діяльності всіх структурних підрозділів КДПУ є запорукою ефективного навчання здобувачів вищої освіти й роботи працівників університету. Прес-центр вже повідомляв про перший – теоретичний – етап занять з підготовки до проведення об’єктового тренування з цивільного захисту. 13 червня відбувся другий – практичний етап. Фахівець з цивільного захисту І. С. Білачук повідомив присутнім план роботи, який передбачав ознайомлення з класифікацією захисних споруд та основними етапами надання домедичної допомоги, користування протигазом ГП-5 (7), гасіння «пожежі».

c

Командир санітарної групи, асистент кафедри зоології та методики навчання біології М. О. Квітко детально ознайомив присутніх з алгоритмом надання домедичної допомоги, який містить:

• оцінку обстановки;
  • виклик спеціалізованої медичної служби;
  • допомогу постраждалим;
  • евакуацію.

d

Також М. О. Квітко продемонстрував медичне обладнання й розповів, як ним користуватися в екстремальних умовах.

e

Під час тренувань І. С. Білачук ознайомив присутніх з функціонуванням різних типів вогнегасників та представники пожежної групи відпрацювали гасіння демонстраційного багаття на практиці.

f

Присутні пересвідчилися, що теоретичні знання та практичні навички під час екстремальних ситуацій можуть врятувати здоров’я й життя.

Червень 2024