17 липня 2024 року в читальній залі головного корпусу Криворізького педагогічного відбулася нарада технічних секретарів для прийому на навчання за ступенем вищої освіти «бакалавр». У нараді взяли участь фахівці всіх структурних підрозділів університету, залучених до роботи приймальної комісії.

На нараді обговорювалися ключові аспекти успішного проведення вступної кампанії. Зокрема, наголошувалося на важливості злагодженої роботи всієї команди та необхідності дотримання всіх безпекових умов.

Під час обговорення учасники зазначили, що вступна кампанія 2024 року – це відповідальний крок як для абітурієнтів, так і для нашого університету. Від якісної організації та проведення цього процесу залежить майбутнє здобувачів освіти, які довірили нашому закладу свою професійну підготовку, та репутація нашої Альма-матер як провідного закладу вищої освіти.

«Наше завдання – забезпечити максимально комфортні та безпечні умови для абітурієнтів, допомогти їм на всіх етапах вступу», – наголосив ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко.

Відповідальний секретар приймальної комісії, начальник центру доуніверситетської та післядипломної освіти Г. Г. Останіна наголосила на особливостях цьогорічної вступної кампанії. Фахівцям приймальної комісії були надані рекомендації щодо принципів ефективного спілкування з абітурієнтами. Присутні долучилися до загального обговорення та отримали відповіді на свої запитання.

Заступник відповідального секретаря з питань ЄДБО Г. І. Алєка наочно продемонструвала, як працювати з цією електронною системою та наголосила на правилах цифрової безпеки.

З усіх питань вступної кампанії звертайтеся до нас за телефоном +38 (068) 265-95-77, за електронною адресою [email protected] та особисто – до головного корпусу Криворізького педагогічного на проспекті Університетський, 54.

Липень 2024