Днями було оприлюднено нові дані Webometrics – престижного рейтингу університетів світу, який репрезентує їхню впливовість в онлайн-просторі, в тому числі, з точки зору якості наукових публікацій. Згідно з цим рейтингом КДПУ посів високе 26 місце серед всіх закладів вищої освіти України, увійшовши до трійки кращих університетів Дніпропетровської області й став абсолютним лідером серед українських закладів вищої педагогічної освіти.

Webometrics, який публікують двічі на рік, визначає місця ЗВО відповідно до масштабів представлення їх наукової та освітньої діяльності. Його метою є надання надійної, багатоаспектної, актуальної та корисної інформації про університети всього світу на основі їх веб-присутності та впливу.

Заклади вищої освіти ранжують за показниками впливовості, відкритості й авторитетності (публікаційної активності в провідних міжнародних наукових журналах). Відповідно до цих показників Криворізький педагогічний посів 26 місце в Україні та здобув переконливу першість серед педагогічних університетів нашої держави: другий кращий заклад вищої педагогічної освіти країни (Український державний університет імені Михайла Драгоманова) посідає 58 місце в рейтингу українських університетів. Пʼятірка кращих університетів Дніпропетровської області за версією Webometrics виглядає зараз так (в дужках — місце в загальному рейтингу):

1 (10). Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»
2 (16). Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
3 (26). Криворізький державний педагогічний університет
4 (52). Криворізький національний університет
5 (57). Український державний хіміко-технологічний університет

Спільнота КДПУ приділяє велику увагу розвитку нашого ЗВО та поширенню наукових результатів учених, які працюють на базі університету. Дякуємо всім, хто тримає високий рівень академічних активностей Альма-матер та популяризує діяльність Криворізького педагогічного!

Липень 2024