img6

Щороку напередодні Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва Криворізький педагогічний проводить заходи вшанування мужності й самовідданості наших героїв. Організація благодійних акцій та розвиток волонтерського руху є невіддільною частиною життя Криворізького педагогічного. Ще з перших днів російсько-української війни спільнота КДПУ активно долучається до допомоги Збройним Силам України.

У межах благодійної акції «Тепло сердець», яка проводилася з нагоди осінніх свят, колектив Альма-матер об'єднався задля збору коштів на підтримку захисників та захисниць.

img10

На кожному факультеті були створені спеціальні «банки» для збирання коштів. Завдяки спільним зусиллям усіх небайдужих вдалося зібрати найбільшу суму за історію проведення цієї акції. Така сума є символом нашої єдності, взаємопідтримки та бажання допомогти тим, хто знаходиться на передньому краї боротьби за незалежність держави та свободу кожного з нас.

Невдовзі на засіданні студентської ради буде ухвалено рішення про те, на який підрозділ та для якої конкретної мети будуть спрямовані зібрані кошти. Ми обов’язково поділимося результатами цієї акції та надамо звіти, щоб кожен міг побачити, як саме було використано його або її внесок. Тримаймо стрій та працюємо далі!

Жовтень 2024