Статут 2023 17.01.23 (завантажити)
21168

Проєкти змін і доповнень до деяких нормативних документів університету. Пропозицї та зауваження подавати завідувачу аспірантури та докторантури Васильєвій О. І. до 26 червня 2023 року на електронну адресу [email protected]

Зміни й доповнення до Положення про присудження ступеня доктора філософії в Криворізькому державному педагогічному університеті (завантажити)

Зміни до Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у Криворізькому державному педагогічному університеті (завантажити)

 

Проєкти змін і доповнень до деяких нормативних документів університету. Пропозиції та зауваження подавати першому проректору університету Остроушко О. А. до 16 червня 2023 року на електронну адресу [email protected]

 

Зміни й доповнення до  Положення про порядок створення та організацію роботи Екзаменаційної комісії у Криворізькому державному педагогічному університеті (завантажити)

 Зміни й доповнення до Положення про індивідуальну освітню траєкторію здобувачів вищої освіти у Криворізькому державному педагогічному університеті (завантажити)

 Зміни до  Положення про організацію освітнього процесу в Криворізькому державному педагогічному університеті (завантажити)

 Нова редакція Положення про робочу програму та силабус навчальної дисципліни у Криворізькому державному педагогічному університеті (завантажити)

 Зміни до Положення про порядок переведення, відрахування, поновлення, переривання навчання студентів у Криворізькому державному педагогічному університеті (завантажити)

Зміни до Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти у Криворізькому державному педагогічному університеті (завантажити)

 Зміни до Положення про факультет Криворізького державного педагогічного університету (завантажити)

 Зміни до Положення про кафедру Криворізького державного педагогічного університету (завантажити)

 Зміни до Положення про вчену раду факультету Криворізького державного педагогічного університету (завантажити)

 Зміни до Положення про науково-методичну раду Криворізького державного педагогічного університету (завантажити)

 Нова редакція Правил призначення стипендій у Криворізькому державному педагогічному університеті (завантажити)

Зміни до Положення про освітні програми у Криворізькому державному педагогічному університеті (завантажити)

Зміни до Норм часу для планування й обліку навчальної, наукової, методичної, організаційної роботи педагогічних і науково-педагогічних працівників КДПУ (завантажити)

 

 

13393
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30