Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.
Підготовка фахівців із екології у Криворізькому державному педагогічному університеті була започаткована у 2004 р.
Кривий Ріг є одним з провідних промислових центрів України, з потужним розвитком різних галузей чорної металургії, гірничодобувної промисловості та кризовим станом навколишнього середовища. Місто потребувало й потребує кваліфікованих екологів для забезпечення екологічного моніторингу, управління екологічною діяльністю, організації й реалізації широкомасштабних природоохоронних заходів, розв’язання проблем зменшення негативного впливу на довкілля засобами фітооптимізації.
Після кількарічної перерви підготовка бакалаврів екології у Криворізькому державному педагогічному університеті була поновлена з 2018 року. Зважаючи на регіональні особливості, а також з урахуванням специфіки підготовки екологів в іншому університеті міста – Криворізькому національному університеті – було прийнято рішення розпочати підготовку екологів за спеціалізацією «Екологія міських ландшафтів і садово-паркових об’єктів». Така спеціалізація орієнтована на підготовку фахівців для відтворення та розбудови об’єктів садово-паркового господарства, розробку та втілення в життя естетично сприйнятливих проєктів зеленої архітектури окремих територій міста, промислових підприємств в межах міських ландшафтів Кривого Рогу та прилеглих антропогенно трансформованих територій на основі реалізації декоративних, меліоративних, санітативних, рекреаційних функцій рослинних угруповань, екологічно доцільних і економічно ефективних рішень їхнього планування, створення та утримання.
Освітня програма була оновлена у 2019 році у зв’язку з прийняттям Стандарту вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 101 Екологія. Чергове оновлення відбулося у 2021 році, передусім із урахуванням досвіду трирічної роботи, рекомендацій зацікавлених сторін та підсумків акредитацій інших освітніх програм університету. Наступне оновлення відбулося у 2023 році, із урахуванням досвіду роботи та рекомендацій зацікавлених сторін.
24854
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31