Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.
Батюк Алім Миколайович, кандидат соціологічних наук, доцент, завідувач кафедри фізичної культури та методики її викладання, суддя міжнародної категорії з волейболу.
У 1981 році закінчив Миколаївський державний педагогічний університет імені В.Г. Бєлінського за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури.
З 2020 року є незмінним керівником робочої групи та гарантом освітньої програми «Фізична культура».
У 2013 році захистив дисертацію на тему «Соціальна технологізація спортивно-оздоровчих практик» на здобуття наукового ступеня кандидата соціологічних наук зі спеціальності 22.00.04 – Спеціальні та галузеві науки.
За період роботи на кафедрі викладав навчальні дисципліни: «Теорія і методика фізичного виховання», «Волейбол з методикою викладання», «Фізичне виховання з учнями спецмедгрупи», «Фізична культура з методикою викладання», «Методика навчання фізкультурної освітньої галузі».
Протягом останніх 3 років здійснював керівництво курсовими роботами, педагогічною та виробничою практикою, науковою роботою студентів, брав участь у роботі державних екзаменаційних комісій. Протягом педагогічної роботи приймав участь у вдосконаленні методики навчання, професійній і творчій підготовці спеціалістів, методичному забезпеченні навчального процесу, науково-організаційній роботі на кафедрі.
У 2016 році працював опонентом на захисті дисертацій на здобуття ступеню кандидата соціологічних наук спеціалізованої вченої ради в Запорізькому приватному класичному університеті.
У період роботи у вищих навчальних закладах України займався навчально-тренувальною роботою з підготовки волейбольних команд до участі у різних змаганнях. У 1998 році брав участь у міжнародному семінарі для суддів з волейболу в Ірані. У 2002 році отримав звання судді міжнародної категорії. Наразі виконує обов’язки голови арбітражної комісії Дніпропетровської області, члена арбітражної комісії Федерації волейболу України.
За період роботи подано до друку 44 публікацій (включаючи дисертацію та автореферат), виданих в матеріалах міжнародних, всеукраїнських конференцій, наукових журналах ВАК, збірниках наукових праць. Після захисту кандидатської дисертації опубліковано 24 праці, з них 9 у фахових виданнях, 1 публікація у співавторстві у періодичному виданні, яке включено до наукометричної бази Scopus. За період науково-педагогічної діяльності має 6 навчально-методичних праць (у співавторстві) за профілем кафедри.
Має підтверджений рівень володіння англійською мовою В2. У період з 1 липня по 31 липня 2019 року проходив науково-педагогічне стажування за фахом «Педагогічні науки» темою «Інформаційні технології, соціально-педагогічні аспекти навчання у вищих навчальних закладах» в Інституті електронних та інформаційних технологій факультету електротехніки та комп’ютерних наук Люблінського технологічного університету (Люблін, Польща) (120 годин/4 кредити ЕСTS), що підтверджено отриманим сертифікатом міжнародного зразка.
25004
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31