viber image2

20 листопада 2018 року у Молодіжному центрі «#StudHub» Криворізького державного педагогічного університету відбувся круглий стіл «ІНСТИТУАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ ТРЕНІНГІВ З ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ У М. КРИВИЙ РІГ».

viber image

Учасниками заходу були Криворізького державного педагогічного університету (начальник відділу міжнародного співробітництва, викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання Турський В.О.; голова ради молодих вчених КДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Макаренко І.Є.; кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Шестопалова О.П.; кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри практичної психології Бондар К.М.); представники управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради (заступник начальника управління Басова Т.Л.; головний спеціаліст з охорони дитинства управління Бородавка О.М.); працівники Інклюзивно-ресурсний центр №1 Криворізької міської ради; психолог Дніпропетровського обласного методичного ресурсного центру Дніпропетровської обласної ради та представники проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)» (Карстен Ценер, експерт з освітніх проектів GIZ, Оксана Таргоній, молодший координатор проектів GIZ у Дніпропетровській області).

viber image1

Основною метою заходу було презентація результатів тренінгів з інклюзивної освіти, які були проведені з 29 жовтня по 3 листопада у м.кривий Ріг за підтримки компанії GIZ; зворотній зв'язок та обговорення проблем, висновків, рекомендацій; збір ідей та обговорення можливостей для подальшого продовження, поширення та інституціоналізації програми з розвитку потенціалу у сфері інклюзивної освіти у м.Кривий Ріг (подальші вимоги, ролі та обов'язки, співпраця партнерів, шляхи проведення, необхідні ресурси, включаючи фінансування).

viber image4

В ході роботи круглого столу учасники обговорили реалії та перспективи співпраці, а також перемоги та невдачі в ході реалізації проекту та домовились про його продовження.

Серпень 2019