На базі Молодіжного центру «#StudHub» Криворізького державного педагогічного університету, 28 листопада 2018 року, відбувся регіональний тренінг з питань реформування закладів інтернатного типу «Деінституалізація закладів інтернатного типу в Україні». Учасниками заходу стали представники управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, діючи вчителі закладів інтернатного типу, працівники Центру у справах дітей, сім’ї та молоді Кривого Рогу та представники Криворізького державного педагогічного університету.

                            viber image               viber image1

Семінар організовано за ініціативи управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та Центру у справах дітей, сім’ї та молоді Кривого Рогу у партнерстві із Громадською організацією «Надія і житло для сиріт» (м. Дніпро) за підтримки Криворізького державного педагогічного університету.

                            viber image3               viber image2

В ході роботи учасники семінару проаналізували попередні спроби Міністерства освіти і науки реформувати інтернатну систему в Україні, виказали свої побоювання щодо реформи, підняли питання кваліфікованої психолого-педагогічного допомоги та супроводу дітей, які потрапили та перебувають у складних життєвих обставинах. Представники управління освіти і науки підняли питання перед тренерською групою щодо кадрової роботи, оскільки закриття закладів інтернатного типу передбачають і скорочення працівників. Представники Криворізького Педагогічного акцентували увагу на підготовку кваліфіковану фахівців, і перепідготовку та підвищення кваліфікації вже діючих. Особливе місце у дискусіях було відведено безпосередньо правам та обов’язкам Центру у справах дітей, сім’ї та молоді Кривого Рогу, а також можливостям надання послуг такими центрами по Україні і конкретно у місті.

viber image5

Нагадуємо, що на початку серпня 2018 року, своїм розпорядженням Кабінет Міністрів України затвердив Національну стратегію реформування інституційного догляду і виховання дітей на 2017-2026 роки, за яким передбачена ліквідація або реорганізація закладів інтернатного типу на території України.  

 

6342
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31