В рамках проекту "Молодіжні хаби - ключ до ефективного розвитку громад Харківської та Дніпропетровської області" компоненту "Підтримка територіальних громад у зв'язку зі збільшенням кількості ВПО" програми "Інфраструктурна підтримка українських громад" Німецького товариства міжнародного співробітництва "Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit" (GIZ) проводиться конкурс міні-грантів.

GIZ 1 1

З грудня 2018 року Молодіжний центр визначений як осередок проекту «Молодіжні хаби - ключ до ефективного розвитку громад Харківської та Дніпропетровської області» Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit» (GIZ) у м. Кривий Ріг. В рамках проекту передбачено конкурс міні-грантів з метою заохочення та підтримка суспільної активності молоді, формування досвіду грантової діяльності ініціативної молоді з метою посилення потенціалу громад.

На підставі опитування визначена достатня кількість ініціатив, які б гідно представили місто та молодіжний центр на конкурсі міні-грантів в рамках проекту, тому за ініціативи Молодіжного центру «#StudHub» КДПУ проводиться КОНКУРС ІНІЦІАТИВ серед всіх бажаючих студентів, викладачів та працівників університету, партнерів GIZ  у Кривому Розі для відбору кращої ініціативи і її представлення до участі в основному конкурсі міні-грантів.

Максимальний обсяг фінансування ініціативи може становити 22000 грн.. Ініціатива повинна стосуватися або бути реалізована на базі Молодіжного центру «#StudHub» КДПУ і не передбачати інфраструктурну складову (ремонт, придбання буд.матеріалів тощо). Не фінансуються заходи політичного та релігійного характеру.

Додаткова інформація - Лисоконь Ілля (097-001-56-04, youthcenter@kdpu.edu.ua).

Для участі у конкурсі ініціатив необхідно заповнити аплікаційну форму та форму бюджету

Ініціативи приймаються до 10 січня 2019 року до 15:00 в друкованому варіанті в Молодіжному центрі "#StudHub" КДПУ (м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 пов.). Заявки ініціатив, що не відповідають встановленим вимогам чи надані після закінчення строку не розглядатимуться конкурсною комісією.

Про результати конкурсу ініціатив переможців буде повідомлено 11 січня 2019 року на електроні пошти та на сайті університету у розділі "Соціально-громадська діяльність" сторінці "Молодіжний центр #StudHub" рубриці "Новини".

БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА ОЧІКУЄМО НА ВАШІ ІНІЦІАТИВИ!

Серпень 2019