Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

СПСР обговорення 1 202412 квітня 2024 року в дистанційному форматі відбулося обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Соціальна і психологічна робота в громаді» зі спеціальністю 231 Соціальна робота зі здобувачами вищої освіти кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. До участі в обговоренні були залучені здобувачів вищої освіти 1-4 років навчання спеціальності 231 Соціальна робота.

З вітальним словом до присутніх звернулася в. о. завідувача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Тамара Василюк. Модератором обговорення був асистент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, доктор філософії з освітніх, педагогічних наук, гарант освітньої програми Ілля Лисоконь. Обговорення проєкту освітньої програми розпочалося з результатів анкетування студентів денної та заочної форми навчання щодо оптимізації кількості нормативних освітніх компонентів (результати) за діючою освітньої програмою. Ілля Лисоконь розповів про результати опитування студентів, особливості нової освітньої програми, можливості працевлаштування, оновлені освітні компоненти (нові та оптимізовані).

До обговорення долучилися студентів всіх років навчання, зокрема Ольга Неумивайченко (група СП-20) зауважила, що поєднання соціального і психологічного компонентів сьогодні є надважливими в умовах війни. Студент групи СП-21 Іван Бережанський підкреслив важливість збільшення психології та введення соціології, як окремої дисципліни, оскільки з його професійної практики зараз є потреба в фахівцях з соціальної роботи, які володітимуть високим рівнем психологічної компетентності. Також студенти надавали і свої пропозиції: 1 - Олександра Герун запропонувала розглянути можливість введення дисципліни, яка буде пов’язана з саморегуляцією в професійній сфері, щоб попередити професійне вигоряння; 2 - Ілона Анісімова запропонувала віднайти можливість і розширити наявний каталог вибіркових дисциплін за рахунок компоненту «Кейс-менеджмент в соціальній роботі».

26134
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31